Q6012NH5RP
מק"ט מוצר של DigiKey
F7515TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F7515CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F7515DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q6012NH5RP
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 12 A הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
50 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
12 A
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
110A, 120A