SD12-01FTG | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 12VWM 22.5VC SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 29 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 22.5V מלחץ17A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הגנת קווי כוח לא |
יצרן | יישומים שימוש כללי |
סדרה | קיבוליות @ תדר 150pF ב-1MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 12V (מקס') | מארז / תיבה SC-76, SOD-323 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 22.5V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 17A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |
הספק - מתקף שיא 450W |