SD24-01FTG
מק"ט מוצר של DigiKey
F6445TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6445CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6445DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD24-01FTG
תיאור
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42V מלחץ7A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SD24-01FTG דגמים
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
שימוש כללי
סדרה
קיבוליות @ תדר
65pF ב-1MHz
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
450W