SLD18U-017-B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 1,342
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
Microchip Technology
Microchip Technology
29.2V מלחץ 174.7A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SLD18U-017-B
מק"ט מוצר של DigiKey
SLD18U-017-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLD18U-017-B
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC P600
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SLD18U-017-B דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
174.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V