5KP18AE3/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 1,068
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 571
Littelfuse Inc.
29.2V מלחץ 171A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP18AE3/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP18AE3/TR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP18AE3/TR13
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
171A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V