SLD8S57A
מק"ט מוצר של DigiKey
F8160TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F8160CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F8160DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLD8S57A
תיאור
TVS DIODE 57VWM 92.7VC SMTO-263
תיאור מפורט
92.7V מלחץ75.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMTO-263
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SLD8S57A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
75.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
7000W (7kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
57V
מארז‏ / תיבה
SMDלא סטנדרטי
מתח - פריצה (מינ')
63.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
92.7V