RBQ10RSM65BTL1
מק"ט מוצר של DigiKey
846-RBQ10RSM65BTL1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
846-RBQ10RSM65BTL1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
846-RBQ10RSM65BTL1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBQ10RSM65BTL1
תיאור
DIODE SCHOTTKY 65V 10A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 65 V 10A הרכבה משטחית TO-277A
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
670 mV @ 10 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 65 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
65 V
מארז ההתקן של הספק
TO-277A
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C