SMAJ6.5CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ6.5CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ6.5CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ6.5CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ6.5CA
תיאור
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.2V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ6.5CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
6.5V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
7.22V