SMBJ36CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ36CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ36CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ36CA
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.1V מלחץ10.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ36CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.4A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מתח - פריצה (מינ')
40V