SMBJ64CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ64CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ64CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ64CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ64CA
תיאור
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
103V מלחץ5.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ64CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
64V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
71.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
103V