SMCJ33CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ33CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ33CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ33CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ33CA
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ28.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ33CA דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
28.2A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V