SMCJ40CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ40CALFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ40CALFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ40CALFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ40CA
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
64.5V מלחץ23.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ40CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
23.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V