SMDJ120A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMDJ120ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMDJ120ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMDJ120ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMDJ120A
תיאור
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
193V מלחץ15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMDJ120A דגמים
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
193V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
120V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
133V