SPHV12-01ETG-C
מק"ט מוצר של DigiKey
F6505TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F6505CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F6505DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPHV12-01ETG-C
תיאור
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD882
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25V מלחץ8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-882
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SPHV12-01ETG-C דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
200W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
30pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
25V