PESD12VV1BL,315 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 12VWM 38VC DFN1006-2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 38V מלחץ7.8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PESD12VV1BL,315 דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 290W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 17pF ב-1MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 12V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 14.6V | מארז / תיבה SOD-882 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 38V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 7.8A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |