SZ1SMA15AT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11504TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11504CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11504DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMA15AT3G
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
קיבוליות @ תדר
758pF ב-1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.4A