SZ1SMA30CAT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11519TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11519CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11519DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMA30CAT3G
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
תיאור מפורט
48.4V מלחץ8.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
לא
סדרה
קיבוליות @ תדר
210pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8.3A