SZ1SMA15CAT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11505TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11505CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11505DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMA15CAT3G
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
לא
סדרה
קיבוליות @ תדר
400pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.4A