SZ1SMC24AT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
F11586TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F11586CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F11586DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZ1SMC24AT3G
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
תיאור מפורט
38.9V מלחץ38.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
38.6A