TMOV14RP275E
Building Automation – Protect/Sense/Control
TMOV14RP275E
מק"ט מוצר של DigiKey
F4016-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TMOV14RP275E
תיאור
VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
430 V 6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TMOV14RP275E דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
473 V
יצרן
Littelfuse Inc.
זרם - נחשול
6 kA
סדרה
אנרגיה
110J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
450 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
275 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
350 V
מאפיינים
מוגן תרמית
מתח וואריסטור (מינ')
387 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח ואריסטור (טיפוסי)
430 V