B72210S0271K101
מק"ט מוצר של DigiKey
495-3786-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72210S0271K101
תיאור
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
430 V 2.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 10 מ"מ
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B72210S0271K101 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
473 V
יצרן
TDK
זרם - נחשול
2.5 kA
סדרה
אנרגיה
43J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
220 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
275 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
350 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
387 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 10 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
430 V