TPSMF4L33A
מק"ט מוצר של DigiKey
F7546TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
F7546CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
F7546DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPSMF4L33A
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V