NRVTS2H60ESFT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-NRVTS2H60ESFT3GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-NRVTS2H60ESFT3GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-NRVTS2H60ESFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRVTS2H60ESFT3G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 43
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 2A הרכבה משטחית SOD-123FL
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NRVTS2H60ESFT3G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
12 µA @ 60 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-123FL
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
650 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA