TPSMF4L36A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 58.1V מלחץ6.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 6.9A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 400W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 36V | מארז / תיבה SOD-123F |
מתח - פריצה (מינ') 40V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 58.1V | מספר מוצר בסיס |