CXM-14-35-90-36-AA34-F4-3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
גיליון נתונים
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs), מחוללי LED‏, מודולים שבב על הלוח (COB) Sensus™ Gen3 לבן, חם מרובע
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CXM-14-35-90-36-AA34-F4-3
מק"ט מוצר של DigiKey
CXM-14-35-90-36-AA34-F4-3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CXM-14-35-90-36-AA34-F4-3
תיאור
LED COB SENSUS GEN3 WHT SQ 3500K
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
85°C
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
34V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
105lm/W
זרם - מקס'
1.23A
סטטוס החלק
פעיל
CCT‏ (K)
3500K 3-StepMacAdam Ellipse
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
2570lm (טיפוסי)
זרם - בדיקה
720mA