CGHV96100F2
מק"ט מוצר של DigiKey
1465-CGHV96100F2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGHV96100F2
תיאור
RF MOSFET HEMT 40V 440210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RF Mosfet 40 V 1 A 7.9GHz ~ 9.6GHz 10.2dB 131W 440210
קטגוריה
מתח - בדיקה
40 V
יצרן
MACOM Technology Solutions
דירוג זרם (אמפר)
12A
סדרה
זרם - בדיקה
1 A
אריזה
מגש
הספק - יציאה
131W
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
100 V
טכנולוגיה
‎HEMT‎
מארז‏ / תיבה
440210
תדר
7.9GHz ~ 9.6GHz