CGHV96130F
מק"ט מוצר של DigiKey
1465-CGHV96130F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGHV96130F
תיאור
RF MOSFET HEMT 40V 440217
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RF Mosfet 40 V 1 A 8.4GHz ~ 9.6GHz 13.8dB 130W 440217
קטגוריה
מתח - בדיקה
40 V
יצרן
MACOM Technology Solutions
זרם - בדיקה
1 A
סדרה
הספק - יציאה
130W
אריזה
מגש
מתח - נומינלי
120 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טכנולוגיה
‎HEMT‎
מארז‏ / תיבה
440217
תדר
8.4GHz ~ 9.6GHz