VFD-250P-230
מק"ט מוצר של DigiKey
1866-VFD-250P-230-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VFD-250P-230
תיאור
230VAC INPUT / OUTPUT UVW 0~240
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דוחפים בתדר משתנה 230V 2A 250 W הרכבה בשלדה
קטגוריה
מתח - עומס
230V
יצרן
MEAN WELL USA Inc.
זרם - יציאה
2A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
250 W
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
90 ~ 264VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
ממשק
PWM
מספר המנועים
1
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C