VFD-250P-48
מק"ט מוצר של DigiKey
1866-VFD-250P-48-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VFD-250P-48
תיאור
48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דוחפים בתדר משתנה 48V 14.4A 250 W הרכבה בשלדה
קטגוריה
מתח - עומס
48V
יצרן
MEAN WELL USA Inc.
זרם - יציאה
14.4A
הספק - עומס
250 W
מתח - הספקה
20 ~ 55VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
ממשק
PWM
מספר המנועים
1
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C