MS1V-T1K-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 60 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
פחית מתכת מרובעת
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.240‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (6.10 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.082‏ אינץ' (2.08‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
7pF