FC5BQCCMM12.0-T1
מק"ט מוצר של DigiKey
631-FC5BQCCMM12.0-T1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
631-FC5BQCCMM12.0-T1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
631-FC5BQCCMM12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FC5BQCCMM12.0-T1
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 20pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm