OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
OSC XO 32.7680KHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.2V ~ 5.5V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
1.2V ~ 5.5V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm bij 25°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C