OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Micro Crystal AG
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Micro Crystal AG
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
32.768 kHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.2V ~ 5.5V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
OM-7604-C7
מק"ט מוצר של DigiKey
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
OSC XO 32.768KHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
1.2V ~ 5.5V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm bij 25°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C