24LC025T-I/MS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
דומים
קיים במלאי: 142
קיים במלאי: 816
EEPROM זיכרון IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-MSOP
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
24LC025T-I/MS
מק"ט מוצר של DigiKey
24LC025T-I/MS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
24LC025T-I/MS
תיאור
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
24LC025T-I/MS דגמים
תדר השעון
400 kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)