25LC010AT-I/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC010AT-I/SNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
25LC010AT-I/SNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
25LC010AT-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC010AT-I/SN
תיאור
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 1Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
25LC010AT-I/SN דגמים
תדר השעון
10 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)