25LC040T/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
150-25LC040T/SNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-25LC040T/SNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-25LC040T/SNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC040T/SN
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 2 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25LC040T/SN דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
2 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)