25LC160A-I/SN
מק"ט מוצר של DigiKey
25LC160A-I/SN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25LC160A-I/SN
תיאור
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
25LC160A-I/SN דגמים
תדר השעון
10 MHz
אריזה
צינור
מתח - הספקה
2.5V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)