25LC160AT-I/SN | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | EEPROM זיכרון IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 25LC160AT-I/SN דגמים |
קטגוריה | ממשק זיכרון SPI |
יצרן | תדר השעון 10 MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זמן מחזור כתיבה - מילה, דף 5ms |
סטטוס החלק פעיל | מתח - הספקה 2.5V ~ 5.5V |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey מאומת | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |