APT10078BFLLG זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 1000 V 14A (Tc) חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
APT10078BFLLG
מק"ט מוצר של DigiKey
APT10078BFLLG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT10078BFLLG
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 14A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏780‏, A‏7‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏1‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
95 nC @ 10 V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2525 pF @ 25 V
חור מעבר
סוג FET
מארז‏ / תיבה
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C