IXFH14N100Q2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 845
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Microchip Technology
קיים במלאי: 30
קיים במלאי: 45
קיים במלאי: 0
STMicroelectronics
קיים במלאי: 425
STMicroelectronics
קיים במלאי: 509
קיים במלאי: 495
קיים במלאי: 749
תעלת N 1000 V 14A (Tc) 500W (Tc) חור מעבר ‎TO-247AD (IXFH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HiPerFET_TO-247-3
IXFH14N100Q2
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFH14N100Q2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFH14N100Q2
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 14A TO247AD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.5‏ ב-mA‏4‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
83 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2800 pF @ 25 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
500W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247AD (IXFH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V