APT100S20LCTG
מק"ט מוצר של DigiKey
APT100S20LCTG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT100S20LCTG
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 120A חור מעבר TO-264-3, TO-264AA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
APT100S20LCTG דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
950 mV @ 100 A
יצרן
Microchip Technology
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
70 ns
סטטוס החלק
פעיל
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 mA @ 200 V
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז‏ / תיבה
TO-264-3, TO-264AA
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
120A