APT100S20BG
מק"ט מוצר של DigiKey
APT100S20BG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT100S20BG
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 120A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 120A חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
APT100S20BG דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
70 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 mA @ 200 V
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 [B]‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
120A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
950 mV @ 100 A