AT89S52-24JU אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 94
גיליון נתונים
קיים במלאי: 91
Nuvoton Technology Corporation
קיים במלאי: 0
Nuvoton Technology Corporation
8051 89S רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎8KB (8K × 8)‎ FLASH ‎44-PLCC (16.6×16.6)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AT89S52-24JU
מק"ט מוצר של DigiKey
AT89S52-24JU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89S52-24JU
תיאור
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
AT89S52-24JU דגמים
קטגוריה
מספר ה- I/O
32
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
24MHz