W77L516A25PL פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 280
גיליון נתונים
8051 W77 רכיבים משובצים IC 8-bit 25MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
W77L516A25PL
מק"ט מוצר של DigiKey
W77L516A25PL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
W77L516A25PL
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מספר ה- I/O
36
יצרן
גודל זיכרון תכנות
סדרה
סוג זיכרון תכנות
FLASH
אריזה
צינור
גודל RAM
‎1K × 8‎
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
8051
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
25MHz