AT89S52-24JUR
מק"ט מוצר של DigiKey
150-AT89S52-24JURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
150-AT89S52-24JURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
150-AT89S52-24JURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT89S52-24JUR
תיאור
24MHZ, PLCC, IND TEMP, GREEN, 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
80C52 89S רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎8KB (8K × 8)‎ FLASH ‎44-PLCC (16.6×16.6)‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
4V ~ 5.5V
מעבד ליבה
80C52
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
24MHz