DSC1123CI2-300.0000 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
גיליון נתונים
300 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.25V ~ 3.63V איפשור/השבתה 6-VDFN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DSC1123CI2-300.0000
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSC1123CI2-300.0000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC1123CI2-300.0000
תיאור
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
32mA