DSC1203CA3-125M0000T
מק"ט מוצר של DigiKey
150-DSC1203CA3-125M0000T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC1203CA3-125M0000T
תיאור
MEMS OSC XO LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.25V ~ 3.63V מצב המתנה (הדממה) 6-VDFN
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
32mA (טיפוסי)