SIT9365AE-2B2-33E156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9365AE-2B2-33E156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9365AE-2B2-33E156.250000
תיאור
MEMS OSC XO 156.25MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
79mA
מארז ההתקן של הספק
PQFD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
58mA