PIC12F1840-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC12F1840-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC12F1840-I/P
תיאור
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ 12F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎7KB (4K × 14)‎ FLASH ‎8-PDIP‎
מודלים EDA/CAD
PIC12F1840-I/P דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
סדרה
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
גודל RAM
‎256 × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.3V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 4x10b; D/A 1x5b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz