PIC16F1825-I/P
מק"ט מוצר של DigiKey
PIC16F1825-I/P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PIC16F1825-I/P
תיאור
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F רכיבים משובצים IC 8-bit 32MHz ‎14KB (8K × 14)‎ FLASH ‎14-PDIP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PIC16F1825-I/P דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
סדרה
גודל EEPROM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
גודל RAM
‎1K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 8x10b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz